Akçakoca’nın Gümş Bröveli gönüllü cankurtaranlarından İbrahim Çakmak, görevli olduğu Çuhallı plajında boğulmakta olan genç bir kızı adeta Azrail’in elinden aldı.
Tatil için geldiği Akçakoca’da Çuhallı plajında denize giren 20 yaşındaki D.K bir anda suya batmaya başladı.
Plaj görevlisi gönüllü cankurtaran İbrahim Çakmak, duruma derhal müdahale ederek genç kızı boğulmak üzereyken kurtararak kıyıya çıkarttı.
Genç D.K olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Akçakoca Devlet Hastanesine kaldırılırken, her ihtimale karşı sağlık kontrolünden geçecek olan kızın durumunun iyi olduğu öğrenildi.
.