Akçakoca Postane sokağında yaşanan kalabalık kadar, vatandaşların korona tedbirlerine uymaksızın yaşadığı rahatlık da tehlikeyi gözler önüne serdi.
Koronavirüs salgınının dünyanın her yerinde yeniden hortlaması ve etkisini artırması karşısında yetkililer sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarını sık sık hatırlatadursun, Akçakoca’da Postane Sokağı’nda ortaya çıkan görüntü vurdumduymazlığımızı bir kez daha ortaya çıkardı.
Sosyal mesafeyi hiçe sayan vatandaşların aldırmaz tavırları objektifimize yansırken, yetkililerin denetimlerini artırmalarına yönelik ihtiyaç da orta yerde durmaktaydı.